O mě

Jmenuji se Tereza a móda mě baví už od mala, proto při rozhodovaní na jakou půjdu školu, jsem měla jasno, šla jsem na oděvní školu zaměřenou na zakázkové krejčovství.

Po dokončení školy jsem v roce 2013 nastoupila do Pražského svatebního salónu a teprve tam jsem zjistila co obnáší práce s nevěstami a maturantkami, i přes to že je to někdy velmi náročné, tuhle práci jsem si zamilova. Rukama mi prošlo nespočet nevěst a maturantek. Po čtyřech letech Pražský svatební salon skončil a já jsem začala pracovat ve svatební salonu v Kladně, protože jsem viděla příležitost, otevřela jsem si vlastní salon, po dvou letech díky Covidu jsem salon musela zavřít a  s manželem jsme vytvořili eshop s dámskou módou Noblo.cz, chtěla jsem dále být součástí módy.

Věnovala jsem se také natáčení videí na YouTube, kde všeobecně radím a pomáhám všem dívkám a ženám, protože o tohle téma je velký zájem a na internetu není zas tolik informací, napadlo mě tuto stránku založit z důvodu individuální pomoci všem nevěstám a maturantkám, které potřebují pomoc při výběru šatů a zhmotnila jsem všechny svoje zkušenosti do Svatebníku. Ráda vám v něm předám moje zkušenosti, které jsem za dobu 9. let působení v salonech načerpala.