Jak vybrat šaty do tanečních?

Je začátek školního roku a vás čeká taneční? Nevíte jaké šaty zvolit a kolik jich budete potřebovat? Pojďme na to.

Do tanečních vám doporučuji určitě pořídit minimálně dvoje nebo troje šaty. Určitě můžete mít jen jedny šaty, jen záleží na vás, zda vás brzy neomrzí.

Pokud zvolíte krátké šaty, doporučuji vám délku minimálně ke kolenům, tato délka působí elegantně. Volte určitě širší sukni, bude vám při tanci pohodlná a zároveň je efektní. Hodně krátké šaty mohou působit vulgárně a nebudou vám pohodlné při tancovaní, krátká sukně vám poleze nahoru a to nechcete ani nebudete mít čas řešit.

Určitě se do tanečních hodí dlouhé šaty, jen pozor na délku, nechte si šaty zkrátit tak, aby vám délka při tanci nepřekážela. Doporučovala bych vám volit jednoduché šaty nic přehnaně zdobeného. Pokud šaty chcete doladit, můžete zvolit výraznější doplňky tím vytvoříte luxusní look.

Jako další varianta je sukně s topem nebo halenkou, tato varianta je super, protože ji můžete pokaždé zkombinovat jinak a tím vytvoříte na každou lekci jiný outfit.

Na věneček se nosí šaty převážně bílé nebo světlé, záleží ale na tanečních, takže vám doporučuji zjistit si, jak to je právě ve vašich vybraných tanečních. Šaty můžete určitě zvolit honosnější se širokou sukní.

Věřím že pro vás byl článek užitečný a těším se na vás příště.

Vaše Tereza ❤.
 
#svatebnisaty#osobnistylistka#maturitnisaty#vybersatu#pomocsvyberemsatu#svatba#svatebnik#terezastylist#jakvybratsvatebnisaty#svatebniplanovac#terezabride#satydotanecnich#