Jaký doprovod zvolit?

Chystáte se do salonu a nevíte jaký doprovod a koho zvolit? Na to se podíváme v dnešním článku.

Doprovod volte s mírou, vezměte si k sobě lidi, které vás dobře znají, znají váš vkus a víte, že vás nebudou nutit do něčeho co je vám nepříjemné. Myslím že ideální případ je 2-3 lidi s sebou.

Z mé zkušenosti vím, že když si slečny brali vícečlenný doprovod nedělá to při zkouškách dobrotu. Každý se překřičuje, všichni vám říkají co zkusit a co zase ne, nikdy se neschodnou na jednech šatech, protože jedné se libi ramínka, druhá chce abyste měla korzetové a třetí vás nutí do hlubokého výstřihu, při tlakových zkouškách převládá chaos. Tyto zkoušky bývají převážně o doprovodu než o samotné nevěstě, která se snaží všem vyjít vstříc.
Několikrát jsem zažila že nevěsta s vícečetným doprovodem odešla bez vybraných šatů a objednala se na další zkoušku kde přišla třeba jen s maminkou.
 

Samozřejmě konečné rozhodnutí koho a kolik lidí si s sebou vzít je pouze na vás :-)

 

#doprovodnavybersvatebnichsatu#doprovoddosalonu#vybersvatebnichsatu#svatebnisaty#maturitnisaty#terezabride#svatebníplanovač##svatebnisaty#osobnistylistka#maturitnisaty#vybersatu#pomocsvyberemsatu#svatba#svatebnik#terezastylist#jakvybratsvatebnisaty#svatebniplanovac#terezabride#