Svatební trendy 2023

1. 3D prvky jsou něco, s čím svatební návrháři experimentují již několik sezón, ale letos dostaly úplně nový rozměr.

2. Mašle v posledních letech zažívají boom, nosí se v pase, na vlečkách a dodávají šatům krásné detaily.

3. Spadlé ramena a to na všechny způsoby, působí jak moderní princezna Disney. Najdete je jak na srdíčkovém výstřihu, tak i na průhledných látkách s květinovým zdobením.

4. Spadlé ramena s rukávy trendem jsou objemné nabírané rukávy, díky nimž ramena a klíční kosti vypadají elegantně a moderně, rukávy začínají malým objemem nahoře a poté se zužují do úzkého rukávu na zápěstí. Toto je jeden z těch trendů svatebních šatů pro rok 2023, které si nechcete nechat ujít.

5. Průhlednost dost možná, jeden z nejvíc trendů této sezóny, bohaté tylové rukávy, kápě nebo dlouhé tylové vlečky jsou letos ve velkém trendu a budou krásné na toho svatby.

6. Barvy návrháři si již několik sezón hrají s vícebarevnými botanickými potisky na bílém pozadí, ale co působí svěžím dojmem, je posun k barvě jako pozadí, konkrétně pastelově modré a světle růžové jsou dvě nejoblíbenější možnosti.

 

7. Kápě módní obrat nad tradičními závoji, pláště této sezóny jsou vyrobeno z poloprůhledných materiálů, aby byly vidět detaily šatů pod nimi – nebo ve stejné látce jako šaty, pro celistvější efekt. Také je krásný trend v podobě zdobených rukávů připomínající pláštěnku, které mají stejný wow efekt.

 

8. Mini šaty zatímco velké svatební designové domy již nějakou dobu nabízejí minišaty na převlečení po obřadu, mini šaty jsou na vzestupu a stále více nevěst jde to krátkých šatů a odhalí tak své krásné nohy.

 

9. Plesové sukně nezmínila jsme se, že Disney princezny jsou zpět? V naprostý opak s trendem minišatů zanechávají tyto sukně áčkového střihu. Populární jsou sukně v kombinaci s živůtkem bez ramínek, květinové ozdoby až po nařasené vrstvy.

 
 
#svatebnisaty#osobnistylistka#maturitnisaty#vybersatu#pomocsvyberemsatu#svatba#trendysvatebnisaty#