Citáty na svatební oznámení

Svatební citáty, které se vám můžou hodit třeba na svatební oznámení.

  1. "Láska je nekonečný řetězec, který nás spojuje navždy. Prosíme, připojte se k nám na naší svatbě a buďte součástí naší láskyplné cesty."

  2. "V našem srdci a mysli jsou jen dva lidé - my dva. Ale na naší svatbě budete i vy, abyste se stali svědky tohoto nezapomenutelného dne."

  3. "Spolu jsme silní a spolu budeme šťastní. Přijďte a oslavte s námi náš nejkrásnější den."

  4. "V našem životě nejvíce milujeme jeden druhého a chceme, aby toto naše spojení sdíleli i lidé, kteří nám jsou blízcí. Prosíme, přijďte a oslavte s námi náš den."

  5. "Svatba je den, kdy se přátelství a láska stávají jedním. Budeme moc rádi, když se k nám přidáte na této nezapomenutelné cestě."

  6. "Naše láska je jako zářivý ohňostroj. Prosíme, přijďte a oslavte s námi náš nejkrásnější den, kdy budeme navždy spojeni."

  7. "Náš svatební den je jako stvořený pro to, abychom si s vámi vychutnali nejkrásnější okamžiky. Přijďte a oslavte s námi náš největší milostný příběh."

  8. "Svatba je den, kdy se přátelé stávají rodinou a rodina se stává jedním. Prosíme, přijďte a oslavte s námi tento den plný lásky a radosti."

  9. "Naše láska je zářivá a nekonečná, stejně jako naděje na to, že se k nám připojíte na naší svatbě. Přijďte a slavte s námi náš nejkrásnější den."

  10. "Přijměte prosím pozvání na náš svatební den, kdy budeme navždy spojeni. S vámi to bude nezapomenutelný den plný lásky a radosti."

 

#svatebnisaty#osobnistylistka#maturitnisaty#vybersatu#pomocsvyberemsatu#svatba#svatebnik#terezastylist

#jakvybratsvatebnisaty#svatebniplanovac#terezabride#svatebnicitaty#svatebnioznameni#