Plus size svatební šaty velká prsa

Každá nevěsta chce být ve svůj svatební den krásná, nehledě na to, jakou nosí velikost, Dají se sehnat krásné šik šaty v plus size velikostech? Na to se spolu dnes podíváme.

Pokud začínáte vybírat salon, kam se půjdete podívat a víte že máte velikost 46 a více, doporučuji podívat se na dané stránky svatebního salonu, a zjistit zda prezentuje šaty v těchto velikostech, nebo zavolat a zeptat se přímo v salonu, předejdete tomu že se bude trmácet do vámi vybraného salonu a ukážou vám dvoje šaty. Ano, je to hrozné, ale sama ze zkušenosti vím, že šatů v plus size velikostech je opravdu nedostatkové zboží a vybrat od dodavatelů ještě takové, aby byli šmrncovní je nadlidský úkon, ale ničeho se nelekejte, je spousta salonu, které mají krásný a široký výběr šatů právě na vás :-).

Při výběru šatů se zaměřte na partii, kterou chcete schovat, jestli to jsou ruce, prsa, bříško nebo boky a podle toho, byste měla přizpůsobit výběr šatů.
 
Velká prsa, vaše prsa rozhodně neschovávejte a udělejte z nich přednost, neříkám že zvolit výstřih až k pupíku, ale decentní výstřih vám bude sedět lépe, než zakrytý korzet, v tom mohou vetší prsa působit více mohutně.
 
Podívejte se po šněrovacích šatech s výstřihem do v a "áčkového" střihu, ideálně na široká ramínka. Takové šaty budou dobře sedět, krásně se šněrování přizpůsobí vaší postavě, výstřih do v zase opticky vaší postavu prodlouží.
 
Střih do "áčka" je velmi lichotivý a sedne snad každé postavě, tam nemůžete nikdy šlápnout vedle.
 
Jako další se můžete zaměřit na zavinovací šaty, důležité je velikost košíčků u šatů, podívejte se na sebe i z profilu, zda vám velikost sedí a nekončí vám všítý košíček v šatech v polovině prsa.
 
Určitě bych nevolila rovné korzety bez ramínek, celý korzet vám musí udržet psa a pokud máte větší velikost, mohou se prolamovat kostice, když zašněrujete tak jak je potřeba, prsa vám polezou ven a to opravdu nevypadá hezky.
 

Vyvarovala bych se tenkým ramínkům, ty se vám budou do ramen zařezávat a nebude pro vás komfortní v takových šatech vydržet celý svatební den.

Vyvarujte se také všemu blyštivému na korzetu, pokud na svůj dekolt nechcete upozorňovat, opticky to přidává a také přitahuje pozornost jak se kamínky lesknout.

Pod článkem najdete fotky s popisky pro lepší představu o čem jsem psala, určitě vám to jako inspirace poslouží lépe než jen psaný text.

Pokud si s nečím nebudete vědět rady využijte moje online individuální konzultace na míru vám, odkudkoli z pohodlí vašeho domova. Těším se na vás
To je přesně typ šatů, který jsem vám popisovala, s výstřihem do v, na široká ramínka a áčková sukně, tento střih je velmi lichotiví a vypadá krásně, Tyto šaty jsou obzvláštněny decentní krajkou v horní části šatů a pomalu přechází na sukni do ztracena. Takové šaty už můžete doladit jen dlouhým jemným závojem a krásnou kytkou. Jako doplňky bych volila pouze stříbrné náušnice.
 
 
2. model je stejný střih jako model předchozí, ale jednodušší, mají pouze hladkou šifonovou sukni. můžete vidět jak modelce krásně sedí, nikde nic neodstává i když mají výstřih na první dojem působí decentně a vkusně. Tyto šaty se dají perfektně kombinovat, můžete zvolit barevný pásek do pasu, dlouhý závoj nebo krajkované bolérko. Vše bude záležet na vašem vkusu.
 
 
3. model je ukázka korzetu, jak jsem naznačila šipkou, korzet nesedí a přetéká přes něj kůže. a druhá šipka upozorňuje na lámání korzetu pod tíhou prs. Tomuto střihu být váma bych se vyvarovala.
 
 
Pohled ze zadu na šněrovací šaty, i v zadní části se korzet prolamuje a nevypadá to příliš lichotivě.
 
 
#svatebnisaty#osobnistylistka#maturitnisaty#vybersatu#pomocsvyberemsatu#svatba#svatebnik#terezastylist#jakvybratsvatebnisaty#svatebniplanovac#terezabride#