Jak vybrat svatební salon?

Při výběru svatebního salonu si dejte na čas, přece jen se svatební šaty vybírají jednou za život, tak ať neuděláte unáhlený výběr, kterého budete litovat.

Doporučuji vám postupovat takto :
 

1. Můžete si na papír sepsat body, co je pro vás prioritní, jestli je to vzdálenost salonu, typ šatů, klidně rozepište určité prvky co ty šaty mají mít, pokud jste přesvědčena že to na šatech chcete (např. dlouhé rukávy, pošité 3D květy, růžová barva). Když to budete mít přehledně vypsané, pomůže vám to lépe se orientovat a můžete si poznamenat v jakém salonu co mají. Usnadní vám to práci při hledání.

2. Jako další vám doporučuji, projít si weby, svatebních salónů, které máte před vybrané, poznamenejte si jména modelů, které vás na webu zaujaly, pomůžete tak asistentkám v salonu při výběru, protože budou vidět, jaký typ šatů se vám libí a budou se mít od čeho "odpíchnout" při doporučování a výběru pro vás.

3. Svatební weby berte s rezervou, ne všechny šaty mohou mít nafocené a kolekce se často mění, weby jsou často pouze orientační, aby jste viděla, co daný salon zhruba nabízí. Dobré je, podívat se i na instagram vámi vybraného salónu, většinou jsou tam reálné fotky v šatech a mohlo by vám to pomoc při rozhodování, zda tento salón navštívit.

4. Ze zkušenosti vám doporučuji zvolit dva maximálně tři salóny. Čím více salónů zvolíte, tím více v sobě budete mít zmatek, budete si zkoušet jedny šaty za druhými a už si nebudete pamatovat ten pocit favoritek v minulém salónu a pak je to začarovaný kruh.

Nevíte do jakého salonu zajím, chcete se na zkoušení šatů připravit? Sjednejte si se mnou schůzku a já vám se vším moc ráda pomůžu a individuálně poradím :-).
 
 
 
#svatebnisaty#osobnistylistka#maturitnisaty#vybersatu#pomocsvyberemsatu#svatba#svatebnik#terezastylist#jakvybratsvatebnisaty#svatebniplanovac#terezabride#